Tags

,

Budapeşte’de Tuna nehri şehri Buda ve Peşte olarak ikiye ayırıyor. Şehrin Buda tarafında yer alan otel merkeze 2 km uzaklıkta bulunuyor. Otel kongre oteli olarak hizmet veriyor. Budapeşte Kongre Merkezi’ne yürüyerek 5 dk mesafede yer alan otel tarihi mekanlara ve şehir merkezine taksi ile 10 dk uzaklıkta bulunuyor.

 Odalar standart otel odası formatında. Kaldığımız oda temiz, rahat ve sessizdi.

 Konaklama dışında bize sunduğu fazla bir şey yoktu. Otelde ücretsiz internet bağlantısı, yüzme havuzu, sauna ve hamam da mevcut.

Kahvaltı salonu oldukça genişti. Turların tercih ettiği bir otel olması sebebiyle kahvaltı salonu hep dolu yiyecekler de hep tazeydi.

 Peynirler ve ekmeler yanında meyve ve içecek seçenekleri de gayet iyiydi.

 Temiz bir konaklama ve iyi bir kahvaltı sunan otel tam şehir merkezinde yer almasa da metro ve tramvaya yakın olması nedeniyle ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınız bir konuma sahip. Otelin hemen arkasında bir alışveriş merkezi de mevcut.

 Adres: Alkotas utca 63-67 1123 BudapestHungary                                                           Tel: (+36)1/3725400                                                                                                               Web:http://www.novotel.com/gb/hotel-0511-novotel-budapest-congress/index.shtml 

Advertisements