Tags

, ,

Varna ile ilgili araştırma yaparken Modus Hotel’e ilişkin yorumları beğendiğim için bu otele rezervasyon yaptırdık.

Otel, Varna’nın şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olup Sea Garden olarak adlandırılan sahil boyunca uzanan park ve bahçeye bakmaktaydı.

Otel  29 oda ve 8 daireden oluşmaktaydı. Bizim kaldığımız oda bana biraz küçük geldi. Kompakt bir yapısı olduğunu söyleyebilirim.

Yatağın ayakucunda televizyon yer almaktaydı. Yatak ile lavabo bir cam bölme ile ayrılmıştı. Banyo ve wc ayrı bir odada yer almaktaydı.

İki kapılı bir gardırop yatağın ayakucu tarafında yer almaktaydı.

Yatağın yanındaki komedin üzerine bir yeşil elma, bir şişe su ve bir adet çikolata bırakılmıştı. Kaldığımız her gün bu ürünler yenilendi.  Ayrıca otelin hemen önünde yer alan parkta bisiklet ile gezmek isterseniz resepsiyondan ücretsiz bisikletlerinizi alıp dolaşmaya çıkabiliyorsunuz.

Benim en çok hoşuma giden hizmetleri ise bir yastık mönüsü hazırlanmış olmasıydı. Yastığınızdan memnun değilseniz 4 çeşit yastıktan birini seçip resepsiyondan talep edebiliyorsunuz.

Otelde kahvaltı giriş katında yer alan salonda veriliyordu. Salonda 6 masa yer almaktaydı. Ayrıca, sigara içenler unutulmamıştı. Salonun yanında 2 masanın bulunduğu bir bahçe yer almaktaydı. İsteyenler kahvaltılarını orada da yapabiliyorlardı.

Sabah kahvaltısı açık büfe olarak hazırlanmıştı. İçecek servisi garsonlar tarafından masada gerçekleştirildi.

Ekmek, kek ve kruvasan çeşit ve lezzet olarak iyiydi.

Açık büfede çeşitler yeterliydi. Sunum güzeldi. Her bir çeşit tabaklarda tek sıra olarak sunulmuştu. Bittikçe hemen yeni bir tabak geliyordu. Böylece hem yiyecekler kurumuyor, bozulmuyor hem de israfın önüne geçiliyordu.

Biz Modus Otel’den çok memnun kaldık. Otel’in konumu olsun, çalışanların yaklaşımları olsun, yemeklerin lezzeti ve sunumu olsun hepsi çok başarılıydı. Varna’ya gitmeyi düşünenlere kesinlikle öneririz.

 Adres: 46 Stfean Stambolov Str. 9000 Varna                                                                             Tel: +359 (0)52 660910                                                                                                              Web: http://www.modushotel.com/