Tags

, , , , ,

Luna Grill, Dupont Circle’a oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Bir akşam yemeği için uğramaya karar verdim.

Gittiğimde içerisi çok kalabalık değildi. Beklemeden bir masaya geçtim. Duvarlarda farklı farklı resimlere yer vermişler. Ayrıca, duvarlar birbiri içine geçişli bir şekilde boyanmış ama bu geçiş çok güzel ayarlanmış, kesinlikle gözü rahatsız etmiyordu. Sandalye ve koltuklar oldukça rahattı.

Ben bir “Southwest Burger” ve “House Salad” istedim. Önce salatam geldi. Mevsim yeşillikleri, domates, salatalık, rendelenmiş havuç ve kruton ile hazırlanan salatam italyan salata sosu ile servis edildi. Salatam oldukça taze ve lezzetliydi.

Southwest Burger, ızgara edilmiş kırmızı biber, taze mozzarella peyniri, soğan dilimi ve marul ile servis edildi. Burger’ın lezzeti beklentimin altında kaldı. Ette hiç tuz yoktu. Tuzsuz et Burger’ın bütün lezzetini alıp götürdü. Burger Joint’in hamburgerinin daha lezzetli olduğunu söyleyebilirim.

Fiyatlara gelince Burger 8.95$ ve House Salat 5.95$. Hamburger dışında ızgara et ve balık çeşitleri ve ayrıca makarna türevlerini de bulmak mümkün.

Adres: 1301 Connecticut Avenue, NW, 20036 Washington D.C.                                                  Tel: 202. 835 2280                                                                                                                          Web: http://www.lunagrillanddiner.com/

Advertisements