Tags

, ,

> Ölüdeniz’den rotamızı Göcek’e çevirdik. Ölüdeniz, Göcek arası yaklaşık 65 km. Tatile çıkmadan önce internetten birkaç otel telefonu almıştım. Onları aradım ve Mesken Otel’de yer olduğunu öğrenince gidip bir otele bakalım diyerek yola çıktık.

 Otelin haziran ayında açıldığını öğrendik. Herşey yeni. Oteli beğendik. Kalmaya karar verdik. Odamıza yerleştikten sonra aşağıya inip birşeyler yiyelim dedik.
.
Hava çok sıcak olduğu için hafif birşeyler yiyelim iştahımızı akşam yemeğine saklayalım diye düşündük. Eşim peynirli tost, ben hamburger + chips istedim.
.
Tost 4 TL.
Hamburger + chips 6 TL.
Sprite 4 TL.
.

Otel akşamları fix menu yemek çıkartıyor. Fiyatı 15 TL. Bizim orada olduğumuz akşam menude domates çorbası, ızgara çipura, zeytinyağlı börülce ve meyve vardı.
Otel fiyatı oda + kahvaltı 140 TL.
Kahvaltı, kahvaltı tabağı (domates, salatalık, peynir, zeytin) + reçel tabağı (tereyağ, bal, çilek reçeli, portakal reçeli, tahin) + omlet + ekmek + bazlama + çay şeklinde sunuluyor.
Oteli beğendik. Sizlerle paylaşalım istedik. Otelin konumu iyi arkası çam ormanı. Limana çok yakın, yürüyerek 10 dk. Sessiz, sakin hemen önünden yol geçmiyor dolayısıyla cadde gürültüsünden uzak.

Adres: Cumhuriyet Mh. Lise Arkası Göcek – Fethiye

Tel: 252. 645 23 23

Web: http://www.meskenotel.com/